Oferty pracy

Wciąż rozwijamy się i w związku z tym poszukujemy nowych członków do naszego zespołu.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Monter Instalacji fotowoltaicznej

Mamy dla ciebie ofertę pracy jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w instalacjach OZE,
  • Jesteś elektrykiem, bądź posiadasz doświadczenie w instalacjach elektrycznych i jesteś praktykiem
  • Ważna jest dla ciebie jakość wykonywanej przez ciebie pracy
  • Posiadasz czynne prawo jazdy

Serdecznie zapraszamy cię do kontaktu, ponieważ oferujemy:

  • Jasno wyznaczone zadania
  • Określoną ścieżkę rozwoju
  • Normalną atmosferę w pracy
  • Szkolenia branżowe
  • Stałą umowę o pracę

Hydraulik - monter instalacji grzewczych i klimatyzacji

Oferta jest skierowana do osób:

  • Wykonujących zawód hydraulika bądź pokrewny
  • Znających się na instalacjach kotłów lub pomp ciepła
  • Potrafiących czytać rysunki
  • Dbających o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • jasno wytyczona ścieżkę rozwoju
  • Konkretnie określone obowiązki
  • Zdrową atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w stale rozwijającej się branży OZE

Prześlij swoje CV na info@electricsun.pl i opisz w nim swoją dotychczasową ścieżkę zawodową, ale przede wszystkie napisz szczerze; jakie są twoje mocne strony, w czym czujesz się najlepiej i czego oczekujesz w nowej pracy.

Odezwiemy się na pewno.